Neprehliadnite!

Milí rodičia, z vlastnej skúsenosti viem, že rozhodnutie, komu zveriť svoje dieťa býva veľmi  ťažké. V súčasnosti je v našom meste jasiel ako maku. Prečo sa rozhodnúť práve pre nás? 

U nás nájdete skúsenosti, trpezlivosť aj láskavý prístup opatrovateľky, čisté útulné a  zdravé prostredie.  A čo u nás nenájdete?   Predovšetkým preplnenú triedu kašĺajúcich detí s visiacimi soplíkmi. Poviete si, každé dieťa predsa  z času na čas ochorie, áno, avšak ak sa po chorobe vráti späť do triedy plnej vírusov a baktérií...vieme si domyslieť. Netajím sa tým že hoc aj za cenu chudobnejšej pokladničky nemám problém ukončiť spoluprácu s rodičom ktorý hlavnú ideu našich jasiel nerešpektuje... milujem prácu s deťmi, napĺňa môj život , vkladám do nej nielen svoje mnohoročné skúsenosti detskej sestry ale najmä celé svoje srdce...


Tak milí rodičia, starostlivo vyberajte.  Dôležitým činiteľom pri výbere jaslí môžu byť aj referencie od rodičov, u nás vám ich radi poskytneme. A keby ste sa predsa nevedeli rozhodnúť, určite vám poradia na Rúvz v Nitre...zájdite tam.


Katarína Rumanovská - JASLE Smejko NITRA                                                                                                                                      

                                                                                                                                  


Kontakt

Detské Centrum Smejko

Široká 4
Nitra- Horné Krškany


0911297908


Pozor! Tu môže byť vaša reklama.