Informácie o nás

Jasle Smejko Nitra vznikli v roku 2011 v  bežnom bytovom dome na sídlisku Klokočina. V septembri 2012 sme sa presťahovali do domu so záhradou v Horných Krškanoch, kde sme až do mája 2015 poskytovali opatrovateľskú službu pre deti od 0 - 3 rokov. V súčasnosti sa nachádzame vo vlastných novopostavených priestoroch v Horných Krškanoch pri kasárňach a svoje služby sme rozšírili o opatrovanie detí od 3-4 rokov.

 Starostlivosť o deti prebieha v tzv. minikolektíve  vďaka čomu  vášmu dieťatku poskytneme opateru na nadštandardnej úrovni, no predovšetkým sa s určitosťou vyhnete  príliš častým ochoreniam vášho dieťatka. Zdravie detí je našou hlavnou ideou od samého začiatku našej existencie...

Našim cieľom je aby ste sa s pocitom absolútneho kľudu mohli venovať Vašim záležitostiam a aktivitám. Sme odhodlané a pripravené venovať sa deťom s obzvlášť veľkou pozornosťou a láskou, aby mali u nás pocit šťastia, radosti a spokojnosti. V príjemnom prostredí pripravujeme pre deti výchovné a vzdelávacie aktivity, zoznamujeme ich s pesničkami, riekankami a pohybovými hrami. Samozrejmosťou je odúčanie dieťatka od plienok, nočníkovanie, vedenie k základným hygienickým návykom, k samostatnosti pri stolovaní, obliekaní a pod. Denne zabezpečujeme pobyt na čerstvom vzduchu a v neposlednom rade sa staráme o to, aby malo Vaše dieťatko pestrú a vyváženú celodennú stravu. Pri príležitosti narodenín každého nášho minijasličkára usporadúvame narodeninovú párty a malý oslávenec dostane nielen tortu so sviečkami, malý darček ale predovšetkým nádherný zážitok... 

 

Čerpajúc zo svojich bohatých a dlhoročných skúseností vytvárame deťom všetky podmienky pre ochranu ich zdravia a správny psychomotorický vývin.

 

Ďakujeme za prejavený záujem a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

 

 

Vaše deti chceme chrániť pred všetkými rizikami, ale hlavne s láskou vychovávať a pripravovať na obdobie dospelosti. 

 


História projektu

V tejto časti môžete popísať históriu Vášho projektu a čo Vás viedlo k nápadu ho realizovať. Je vhodné sa taktiež zmieniť o dôležitých míľnikoch a poďakovať ľuďom, ktorí sa na projekte zúčastnili.


Naši užívatelia

Tu je vhodné popísať, kto sú Vaši cieľoví užívatelia a prečo je práve tento projekt pre nich dôležitý. Dôležité je Vašich návštevníkov taktiež motivovať, aby sa na tieto stránky pravidelne vracali.


Kontakt

Detské Centrum Smejko

Široká 4
Nitra- Horné Krškany


0911297908


Pozor! Tu môže byť vaša reklama.